ETKİNLİKFilm

AÇIK HAVA SİNEMASI ARAÇLI GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Gölbaşı Belediye’sinin Sahil Park’ta düzenlemeyi planladığı açık hava sinemasının içeriği pandemi önlemleri dolayısı ile güncellendi. Koronavirüs önlemleri kapsamında salgınla mücadelede hassasiyetini sürdüren Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek vatandaşlara duyuru gerçekleştirdi. “Koronavirüs salgınıyla mücadelemizin tüm hızıyla devam ettiği kontrollü sosyal hayat döneminde, vatandaşlarımızın zorunlu haller dışında toplu şekilde bir araya gelmemelerine yönelik tedbirler alınmakta ve uygulanmaktadır. Biz de Gölbaşı Belediyesi olarak tedbiri elden bırakmadığımız bu günlerde açık hava sinema gösterimimizi 14 Ağustos Cuma Günü saat 21.00’de araçlarla giriş yapılacak şekilde 15 Temmuz Şehitler Anıtı Karşısında gerçekleştireceğiz. Tüm Ankaralıları keyifli etkinliğimize bekliyoruz” şeklinde açıklama yapan Başkan Ramazan Şimşek, tüm Ankaralıları keyifli hafta sonu etkinliğine davet etti.

Pandemi süreci ile birlikte vatandaşlarının sosyal yaşamdan uzaklaşmasını engellemek amacı ile düzenlenen açık hava sineması 14 Ağustos Cuma Günü saat 21.00’de 15 Temmuz Şehitler Anıtı Karşısında araçlar içerisinden radyo frekansına bağlanarak gerçekleşecek. Eltilerin Savaşı filminin gösterileceği sinemada Gölbaşı Belediyesi tarafından mısır ve içecek izleyicilere ikram edilecek.

Daha Fazla Göster

Mihriban Kurt

Çukurova Üniversitesi Radyo ve Televizyon 1. sınıf öğrencisiyim. Instagram'da Sporcups adı altında güncel olarak basketbol haberleri paylaştığım bir sayfam var. Sosyal Medya'da beni takip etmek isterseniz adımın bulunduğu kısımda sosyal medya hesaplarım mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.