Hakkımızda

2017 yılında kurulan genç haber sitesi yeni medya alanında kariyer hedefleri olan, kendisini bu alanda yetiştirmek isteyen ve staj yapma imkanı bulamayan gençlerimize uzun dönem staj imkanı tanıyan ve gençlerin ülke gündeminin haricinde kendi gündemlerinide takip etmeleri için kurulmuş haber sitesidir.

“Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2011 genchaber.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları genchaber.com.tr’ye aittir. genchaber.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar genchaber.com.tr’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
genchaber.com.tr’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. genchaber.com.tr’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.


PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the genchaber.com.tr. However, sometimes the genchaber.com.tr uses third parties to process your information. genchaber.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the genchaber.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the genchaber.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the genchaber.com.tr and its services. When you use genchaber.com.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the genchaber.com.tr cookies section of our full Privacy Policy.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.