Başarı HikayeleriGİRİŞİMCİLİKKariyerManşetMarkaMODA

Şeyda Erdoğan, Rihanna’nın Makyaj Markası Fenty Beauty’nin Türkiye Elçisi Olduğunu Açıkladı

“Kolay Değil” isimli youtube kanalına geçtiğimiz günlerde konuk olan Şeyda Erdoğan, Dünyaca ünlü yıldız Rihanna’nın makyaj markası Fenty Beauty’nin Türkiye Elçisi olduğunu açıkladı.

Programda “Marka beni seçmedi ben kendimi markaya gösterdim.” diyen Erdoğan’nın açıklaması şu şekilde;

“Yaklaşık olarak 2,5 yıldır Fenty ile çalışıyoruz.Rihanna’nın markası Fenty Beuty’nin Türkiye’ye ilk geleceğini duyduğumda, aslında Fenty beni seçmedi ben Fenty’e kendimi gösterdim. Çünkü benim ile bağdaşacak bir marka olduğunu keşfettim ve Türkiye’ye geldiğinde ben aslında çıkan ilk line’ı gidip satın aldım. Ne kadar harcadım bilmiyorum ama çıkan bütün ürünleri satın alıp onları…”( Tam bu kısımda “Ne kadara aldın?” sorusu soruluyor.)

Soruya cevap vererek konuşmasına devam ediyor Şeyda;

“Yani bir 3000 lira harcamıştım. Hani şey diye değil yani. Bu bana gökten zembille inmedi Fenty. Ben gidip aldım dedim ki ben bunları çok güzel bir şekilde kendi tarzımda yorumlayıp makyaj yapacağım.”

“Fenty’i retweetledim. Fenty gördü bir iki etkileşim vesaire derken daha sonrasında Fenty aslında Türkiye’den benimle çalışmalarını sürdürdü. Şuanda da başka isimlerle çalışıyor ama şuanda biz Fenty ile yaklaşık 2,5 yıldır çalışıyoruz, elçisi gibi bir şey oldum. Bu elçi ifadesinide o taraftan gelen bir şey olduğu için söylüyorum, ben kendim burada uydurmuyorum. Öyle oldu kendim uğraştım herhangi bir şekilde bana gelmedi yani. Ben bu markayı çok sevdim, bu marka bana göre bir marka , ürünleri de hoşuma gitti ve çok güzel bir şekilde değerlendirebildiğim ürünlerdi. O şekilde bir tanışıklığımız oldu şuanda çok iyi gidiyor. Zaten şu an yeni cilt kategorisi de geldi orada da tanıtımım sürüyor. Baya benimle bütünleşti ve benimde çalışmayı çok sevdiğim markalar arasında Fenty.” açıklamsında bulundu.

Daha Fazla Göster

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.