ETKİNLİKManşetMarkaSosyal MedyaTEKNOLOJİ

Intel ESL Türkiye Şampiyonası büyük finali bu sene pandemi nedeniyle online gerçekleştirilecek

Intel ESL Gaming Fest kapsamında düzenlenen Intel ESL Türkiye Şampiyonası büyük finali bu sene pandemi nedeniyle online gerçekleştirilecek.

Geçtiğimiz sene İzmir Enternasyonal Fuarında gerçekleşen ve bu sene 10-13 Eylül tarihlerinde İzmir’de yapılması planlanan 4 günlük oyun festivali, Covid-19 salgının katılımcılara ve etkinlikte görevli ekiplere oluşturduğu risk sebebiyle online yapılacak.

Riot Games oyunlarının da dahil olduğu Intel ESL Gaming Fest 2020 ve Intel ESL Türkiye Şampiyonası Yaz Sezonu finalleri bu sene ESL Türkiye stüdyosunda seyircisiz olarak gerçekleştirilecek. Oyuncuların kıyasıya mücadele ettiği şampiyonayı espor severler Facebook, Youtube ve Twitch kanallarında canlı olarak takip edebilecekler. Etkinlik detayları ilerleyen günlerde ESL Türkiye sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

Daha Fazla Göster

Mihriban Kurt

Çukurova Üniversitesi Radyo ve Televizyon 1. sınıf öğrencisiyim. Instagram'da Sporcups adı altında güncel olarak basketbol haberleri paylaştığım bir sayfam var. Sosyal Medya'da beni takip etmek isterseniz adımın bulunduğu kısımda sosyal medya hesaplarım mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.