ETKİNLİK

DMYO Öğrencileri İzmir’de Çalıştay’a Katıldı

Denizcilik Meslek Yüksekokulu; Meslek Yüksekokulları Denizcilik Programları 12. Çalışma Grubu Toplantısı’na ve Meslek Yüksekokulları Denizcilik Programları 4. Öğrenci Çalıştayı’na Katıldı.

Meslek Yüksekokulları Denizcilik Programları 12. Çalışma Grubu Toplantısı ve Meslek Yüksekokulları Denizcilik Programları 4. Öğrenci Çalıştayı 07-09 Mayıs 2015 tarihleri arasında İzmir T.C. Yaşar Üniversitesinde yapıldı.

Üniversitemizi temsilen Denizcilik Meslek Yüksekokulu’ndan (DMYO) 4 öğrenci ve DMYO Müdür Yardımcısı Dr. Dinçer Bayer anılan çalışma grubu toplantısına ve çalıştaya katılmışlardır.

Çalışma Grubu Toplantısı ve Çalıştaya 21 farklı üniversitenin Meslek Yüksekokulları Denizcilik Programlarından Öğretim Elemanları ve öğrenciler katılmıştır.

Etkinliğe Üniversitemizden katılım; meslek yüksekokullarının denizcilik programlarına ilişkin olarak karşılıklı bilgi değişimi yapılması, öğrencilerimizin diğer denizcilik meslek yüksekokulları öğrencileri ile tanışması ve karşılıklı tanıtımın sağlanmış olması dolayısıyla faydalı olmuştur.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.