ETKİNLİKYarışma

beIN SPORTS’UN YARIŞMA PROGRAMI KOLAYSA ANLAT İÇİN BAŞVURULAR 11 NİSAN’A KADAR UZATILDI

beIN SPORTS’un sevilen yarışma programı Kolaysa Anlat için son başvuru tarihi yoğun talep nedeniyle 11 Nisan 2021’e kadar uzatıldı. Usta spikerler Yalçın Çetin, Gökhan Telkenar ve Güntekin Onay’ın jüri koltuğunda oturacağı Kolaysa Anlat’ın ikinci sezonu çok yakında beIN SPORTS ekranlarında…

Birçok kişinin hayallerini gerçeğe dönüştürme fırsatı yaratan Kolaysa Anlat yarışmasının ikinci sezonu için başvuru tarihi yoğun talep nedeniyle 11 Nisan 2021’e kadar uzatıldı. Futbol maçı anlatmak ve spiker olmak isteyenlere yeni bir imkân sağlayan beIN SPORTS’un ilk sezonunu Çağatay Uysal kazanmış ve beIN MEDIA GROUP bünyesinde spiker olarak yerini almıştı. Kolaysa Anlat’ın ikinci sezon kazananı da beIN SPORTS kanallarında “Maç Spikeri” olarak çalışma imkanı yakalayacak.

Yalçın Çetin, Gökhan Telkenar ve Güntekin Onay’ın jüri koltuğunda oturduğu bu dev yarışmada katılımcılar, toplamda 8 maç özeti anlatımı gerçekleştiriyor. 

Kolaysa Anlat’a başvuru nasıl yapılır?

Yarışma futbol maçı anlatma yarışmasıdır. Yarışmayı birinci olarak tamamlayacak kişi, beIN SPORTS ile arasında iş ilişkisi şartlarında mutakabat sağlanması halinde, beIN SPORTS kanallarında “Maç Spikeri” olarak çalışmaya başlayacaktır. Yarışmaya, 11 Nisan 2021 tarihinde 18 yaşını doldurmuş, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı herkes katılabilir. Yarışmaya başvuru formunu dolduranlar, Kolaysa Anlat’ın internet sitesine yüklenmiş maç videolarından birini seçerek anlattığı videosunu yine aynı siteye yüklemek zorundadır.

Detaylı bilgi için:  www.kolaysaanlat.com

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.