Başarı HikayeleriDÜNYAETKİNLİKGenelİŞ DÜNYASIKariyerKongreSosyal Medya

Dünyaca Ünlü Influencerlar INFLOW Global Summit’te Antalya’da Buluştu!

Türkiye’nin de aralarında yer aldığı 20’den fazla ülkeden 75 Influencer’ın katılım sağladığı INFLOW Global Summit’21, Antalya’da gerçekleşti. Bu yıl beşinci kez düzenlenen zirve, “Dream to Reality” temasını benimseyerek dört günde onlarca etkinliğe ev sahipliği yaptı. Ülkemizin bayrak taşıyıcı markalarının da desteklediği INFLOW Global Zirvesi’nde Weesam Qutob, Sadaf Beauty, Adil Taouil, Kawtar Bamo, Zeynep Yılmaz, Gizem Zor, Mert Vidinli gibi milyonlarca takipçiye sahip 75 Influencer katıldı.

Sosyal medya ve dijital sektörün en tanınmış isimleri Antalya’daki Rixos Premium Belek misafirperverliğinde gerçekleşen INFLOW Global Summit’21 zirvesinde buluştu. Dört gün süren zirve hayalden gerçeğe mesajı ile hem dijital sektörün nabzını tutan bir konferansa ev sahipliği yaparken hem de Influencer’ların uzun bir aradan sonra birlikte içerik çıkarmalarına fırsat sunan birçok etkinliğe sahne oldu.

Dijital medyanın önde gelen Influencerları ve sektör profesyonellerinin bir araya geldiği INFLOW Global Summit’21, 6 Kasım günü Akşam Restaurant’taki açılış yemeğinin ardından “Glow in the Dark” temalı etkinlik ile devam etti

Birçok farklı ülkeden Türk Hava Yolları ile Antalya’ya seyahat eden sektör profesyonelleri ve Influencerlar’ın buluştuğu zirvede 2022’nin dijital trendlerinden NFT projelerine ve spor dünyasında influencer projelerinin yeri ve önemine kadar birçok farklı alandaki bilgiler katılımcı influencerlar ile paylaşıldı.

Toplamda 60 milyonun üzerinde takipçiye sahip 75 influencer

Kawtar Bamo, Wessam Qutob, Ruba Zai, Sadaf Beauty, Mert Vidinli, Gizem Zor, Zeynep Yılmaz gibi 20’den fazla ülkeden 75 Influencer’ın yer aldığı zirvede katılımcıların toplam takipçi sayıları 90 milyonu aştı. Antalya’da geçirdikleri dört gün boyunca katılımcı influencerlar, The Land of Legends dahil olmak üzere birçok farklı aktivite ile binlerce içerik üretme şansı elde etti.

Konferans sunuculuğunu Dr. Sara Al Madani’nin gerçekleştirirken konuşmacılar arasında GAIA CEO’su Afşın Avcı, HypeAuditor Pazarlama Analitiği ve Analiz Yöneticisi Nick Baklanov, GAIA Mena Ajans Direktörü Beste Eşerler Bozdağ, Mena bölgesinin önde gelen içerik üreticilerinden Wessam Qutob ve INFLOW Token Hukuk ve Uyum Direktörü Burçak Ünsal yer aldı.

Daha Fazla Göster

Mert HAMARAT

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ -İLETİŞİM FAKÜLTESİ (GAZETECİLİK ) , Photojournalist, Documentary & Street Photographer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.