Marka

AVON YENİ MAĞAZASI İLE İZMİR’DE

Global güzellik ve doğrudan satış devi Avon, Türkiye’de ilk konsept mağazasını İzmir Karşıyaka’da açtı. Yıllardır kadınların tanıdığı, sevdiği, güvendiği doğrudan satış markaları arasında yer alan Avon, en çok satılan ve en çok tercih edilen ürünlerini kişisel bakımına özen gösteren tüketicileriyle artık mağazaları aracılığıyla da buluşturuyor. Avon yöneticilerinden Onur Erdinç, Çağatay Asan ve Duygu Kınık’ın açılışına katıldığı mağaza aynı zamanda yeni konseptte açılan ilk mağaza olma özelliği taşıyor.
Avon Temsilcileri Murat Şahin ve Sinem Şahin’in açtığı, İzmir Karşıyaka Donanmacı Mahallesi üzerinde bulunan 20 metrekarelik mağaza içerisinde parfüm, renkli kozmetik, saç bakım, cilt bakım, kişisel bakım, aksesuar ve tırnak bakım kategorilerinden yaklaşık 580 çeşit ürün bulunuyor.
Avon Mağazası’nın açılışında konuşan Karşıyaka Mağazası sahibi Avon Temsilcisi Murat Şahin “Hayalimizi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bundan sonra yaşayacağımız deneyimler için ise çok heyecanlıyız. Bu yolculukta bizi destekleyen tüm Avon ailesine teşekkür ediyoruz. Bölge halkımızın tepkisi çok olumlu oldu. Yaşadığımız pandemi ve ardından da acı İzmir depremi bu mutluluğumuzu gölgelese de kısa sürede yaralarımızı sararak daha güzel günlere ulaşacağımıza inanıyoruz.” şeklinde konuştu.
Doğrudan satış modelinin önemli temsilcileri arasında yer alan Avon, perakende geçmişi olan ya da kozmetik perakendeciliği konusunda kendine güvenen, finansal yeterliliklere sahip, Avon’un belirlediği kriterleri yerine getiren girişimciler Avon mağazası açma fırsatı sunuyor.
İstanbul’da, Adana, Aydın, Ankara, Balıkesir, Bursa ve İzmir’de olacak şekilde yedi ilde toplam 10 mağaza sayısına ulaşan Avon yakın zamanda temsilcileri aracılığıyla mağaza sayısını artırmayı hedefliyor.
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.