İnternetManşetMobilOyunSPORTEKNOLOJİ

World of Warcraft eSporunda Yeni Bir Dönemece Girildi!

AWC Battle for Azeroth Turu’nun son ayağı 22 Ağustos tarihinden itibaren YouTube’da!

Kuzey Amerika ve Avrupa’nın en iyi on altı Arena World Championship (AWC) takımı, AWC Battle for Azeroth Sezonu’nun son ayağında mücadele edecek. AWC Battle for Azeroth Turu’nu 22 Ağustos tarihinden itibaren dört hafta boyunca her hafta sonu saat 20.00’da yalnızca YouTube Gaming üstünden canlı olarak izleyerek AWC Bölge Finalleri’nde kimlerin mücadele edeceğini öğrenebileceksiniz.


Arenaya Çıkın

Kuzey Amerika ve Avrupa’nın en iyi arena takımları, dört hafta süren zorlu AWC Cup açık gruplarından çıkmayı başardı. Kendilerini kanıtladılar ve şimdiyse en büyük sınavlarını verme zamanları geldi. Her bir bölgenin en iyi sekiz takımı lig usulünde mücadele ederek bölgelerindeki her bir takıma karşı beş maç üzerinden seriler oynayacak. Dört haftanın ardından en iyi sonuçları alan takımlar bölge finallerine yükselecek ve burada Kuzey Amerika ve Avrupa’nın en iyi takımı belli olacak.

Takımlar

AmerikaAvrupa
Cloud9Wildcard Gaming
Spacestation GamingXSET
Golden GuardiansnLite
M2KCDiablolus
????ABC
Charlotte PhoenixBergen Boys
TurtleF2K MyWay
UnitasCoffin Dance

Takipte Kalın

En son World of Warcraft Esporu haber ve içeriklerini AWC ve MDI web sayfalarının yanı sıra YouTube kanalımızda bulabilirsiniz. Ayrıca yeni açılan WoW Esporu Twitter hesabımızı takip etmeyi unutmayın! Logolar ve fotoğraflar da dahil olmak üzere, WoW Esporu materyalleri için adresimiz: https://blizzard.gamespress.com/Esports-World-of-Warcraft

Daha Fazla Göster

Mihriban Kurt

Çukurova Üniversitesi Radyo ve Televizyon 1. sınıf öğrencisiyim. Instagram'da Sporcups adı altında güncel olarak basketbol haberleri paylaştığım bir sayfam var. Sosyal Medya'da beni takip etmek isterseniz adımın bulunduğu kısımda sosyal medya hesaplarım mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.