Online EtkinlikSAĞLIKSPOR

Fidan Karşılığında Pilates Yap

Antrenör Meltem Altaş, pandemide hem sağlığı hem de doğayı korumak amacıyla, TEMA Vakfı ile iş birliğinde bağış yaparak yürütülebilecek bir pilates programı hazırladı.

Bağış yaparak hem sağlığı hem de doğayı korumayı çağrısı yapan Altaş, ” Hem sağlığımızı hem de doğayı korumaya var mısınız? Pandemi sürecinde pek çoğumuz, belli alışkanlıkları kaybetmiş olmanın mutsuzluğuyla daha durağan bir gündelik yaşamına düştük. Hem doğaya hem de hem kendimize daha çok değer verme adına bağış yaparak yürüteceğimiz bir program hazırladım” notu düştü.

Program şu şekilde olacak: Mayıs ayı boyunca haftada iki gün (Pazartesi-Perşembe), 20..’da başlayacak ve 30 dakika sürecek olan 4 haftalık pilates dersleri gerçekleştirilecek. Fidan bedeli 13 TL olduğunu da söyleyen Altaş, “Paylaşılan linkten TEMA Vakfı’na minimum 10 adet fidan bağışı (üst limit açıktır) yapmanız ve e-postayı meltemaltas@gmail.com adrese göndermeniz gerekmektedir” şeklinde açıklama yaptı.

Başvuru linki: https://www.tema.org.tr/fidan-bagisi-sertifikasiz

Daha Fazla Göster

Merve Uçan

Merhaba, Ben Merve. Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi İletişim Tasarımı ve Medya Bölümü öğrencisiyim. Gazetecilik hayatıma üniversitenin ikinci sınıfında başladım. Fakültemizin gazetesi olan "Kampüs Haber" de, etkinlik haberleri ve özel haber yazdım. Daha sonra okulumuzun rektörlük kısmında muhabir olarak çalıştım. Haber metni yazma ile birlikte, fotoğraf çekimi, tasarım programları (Photoshop, Premiere, Illustrator) gibi alanlara da hakimim. Dijital gündemleri yakından takip ediyorum. Sosyal medyayı yakından takip ediyorum. Farklı içerikler de olmak üzere, daha çok bu alan ile ilgili haberler yazıp, siz değerli okurlarımıza paylaşmayı hedefliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.