GenelSeminer

Sosyal Medya Ünlülerinden Başkan Saka’ya Ziyaret

Sosyal Medya Hesaplarında Ki Binlerce Takipçileri İle Fenomen Haline Gelen Odun Herif Takma İsimli Kadir Doğrubakar, Argostroloji Takma İsimli Kullanıcı Eray Efe, Ve Kişisel Marka Uzmanı İsmail Hilmi Adıgüzel, Söyleşi İçin Geldikleri Edremit’te

Sosyal medya hesaplarında ki binlerce takipçileri ile fenomen haline gelen Odun Herif takma isimli Kadir Doğrubakar, Argostroloji takma isimli kullanıcı Eray Efe, ve Kişisel Marka Uzmanı İsmail Hilmi Adıgüzel, söyleşi için geldikleri Edremit’te Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret ettiler.
Sosyal medya aracı Twitter’da Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve daha birçok ünlü ismi “ti”ye almasıyla ünlü olan “Odun Herif” takma isimli kullanıcı Kadir Doğrubakar, Argostroloji takma isimli kullanıcı Eray Efe ve Kişisel Marka Uzmanı İsmail Hilmi Adıgüzel, Edremit Belediyesi tarafından düzenlenen “Sosyal Medya Ünlüleri ile Söyleşi”ye katılmak üzere ilçeye geldiler.

Edremit’te ilk önce tarihi Abdullah efendi onağı ve antik Antandros Kenti’ni gezen sosyal medya ünlüleri Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı makamında ziyaret ettiler. Edremit’e ilk defa geldiklerini ve çok beğendiklerini belirten sosyal medya ünlüleri, Belediye gibi bir resmi kurumun sosyal medya araçlarını aktif bir şekilde kullanmasından memnuniyet duyduklarını ifade ederek, kendilerini davet ettiği için Başkan Saka’ya teşekkür ettiler.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da ““Özellikle gençlerimizin aktif olarak kullandığı bu sosyal medya araçlarını belediye olarak aktif bir şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Samimiyet dilini kullanarak yurttaşlarımız ile diyalog kuruyoruz Sosyal medya hesaplarımız üzerinden binlerce kişiye ulaşıp ilçemizin tanıtımını ve duyuruları yaparken, vatandaşlarımızda şikayet ve isteklerini de daha hızlı bir şekilde bizlere iletebiliyorlar” dedi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.