FutbolSPOR

Şenol Güneş:”Beraberliğe üzülüyoruz. Rakip 10 kişi kaldıktan sonra gol bulmalıydık.”

Millî Takımımızın Teknik Direktörü Şenol Güneş, Sırbistan ile 0-0 berabere kalınan UEFA Uluslar B Ligi 3. Grup ikinci karşılaşmasının ardından maçın oynandığı Rajko Mitic Stadyumu’nda bir basın toplantısı düzenledi.

Tüm oyuncuların dikkatli, takım oyununa ve oyun disiplinine bağlı oynamaya çalıştıklarını belirten Şenol Güneş, iyi bir maç olduğunu ifade etti.

Güneş, 1-0 biten Macaristan maçına göre takımın çok daha iyi olduğunu kaydederek, “Sahayı iyi kullandık. Hücuma çıkışlarımız da önce baskılarımız da vardı. Olumlu taraflar fazlaydı” ifadelerini kullandı.

Rakip 10 kişi kaldıktan sonra daha çok pozisyon ürettiklerine dikkati çeken Şenol Güneş, “Beraberliğe üzülüyoruz. Rakip 10 kişi kaldıktan sonra gol bulmalıydık, ama golü bulamadık. Onun dışında olumlu tarafımız fazlaydı” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

Mihriban Kurt

Çukurova Üniversitesi Radyo ve Televizyon 1. sınıf öğrencisiyim. Instagram'da Sporcups adı altında güncel olarak basketbol haberleri paylaştığım bir sayfam var. Sosyal Medya'da beni takip etmek isterseniz adımın bulunduğu kısımda sosyal medya hesaplarım mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.