Üniversite etkinlikleri

MARKA ZİRVESİ

Ne zaman: 
Çarşamba, 6 Aralık, 2017 – 12:30 to Perşembe, 7 Aralık, 2017 – 18:00
Nerede: 

GÜZEL SANATLAR KONFERANS SALONU 8. KAT

Dünyada ve Türkiye’de markaların yürüttüğü stratejik yaklaşımlar ve bu amaçla gerçekleştirdiği iletişim faaliyetlerinin ele alınacağı “Marka Zirvesi”, ulusal ve uluslararası şirketlerin yöneticilerine ev sahipliği yapacaktır.

Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam Tasarımı ve İletişimi/ Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümleri öğrencileri tarafından düzenlenecek Marka Zirvesi, Yrd. Doç. Dr. Duygu Aydın Aslaner’in koordinatörlüğünde gerçekleştirilecektir.

İki gün sürecek olan Marka Zirvesi’ne, beIN Sports Yorumcusu /Milliyet Gazetesi Köşe Yazarı Şansal Büyüka, M.A.R.K.A. Reklam Ajansı CEO’su Hulusi Derici, ,Filli Boya Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Burak Basmacı, Tek Girişim Ltd. Kurucu Genel Müdürü/ Power Of Happiness Platformu’nun Kurucusu Tijen Mergen, Teknik Direktör Yılmaz Vural , Marka Konseyi Dernek Başkanı /Markam Danışmanlık CEO’su Güven Borça, Marka Konseyi Dernek Başkan Yardımcısı/Yubai Creative Brands CEO’su Yunus Baran, Marka Konseyi Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Dilek Özman, Sabah/ATV Marka ve Pazarlama Grup Başkanı Sinan Köksal ve Kafa Dergisi İmtiyaz Sahibi/Gazeteci Candaş Tolga Işık gibi konusunda söz sahibi profesyoneller katılacaktır.

6-7 Aralık 2017 tarihinde gerçekleştirilecek olan Marka Zirvesi için online kayıt açılmıştır. Kontenjanımız 350 kişiyle sınırlıdır.

KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ

Sosyal Medya Hesapları

   

Kaynak Link

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.