Genel

İşte Tarzından Ödün Vermeyenler için ADAPT 360 Kulaklık

Yeni kurulan ses markası EPOS, bugün EPOS | SENNHEISER ortak markalı bir dizi ürününü tanıtıyor. ADAPT 360 kulaklık seti bu heyecan verici yeni serinin ayrılmaz bir parçasını oluşturuyor. Yoğun yaşam tarzlarına sahip profesyonellerin beklentilerini karşılayan ADAPT 360 şık ve çağdaş tasarımının yanı sıra, olağanüstü bir ses kalitesine sahip. Yüksek kaliteli ses, güvenilir performans ve şık tasarımın bir araya geldiği ADAPT 360, ayrıca favori cihazlarınız arasında zahmetsizce geçiş yapmanıza da olanak sağlıyor.
Geliştirilmiş ses deneyimi115 yıllık inovasyon ve ses deneyimine dayanan dünya piyasasının birinci sınıf ses markası Demant Group’un bir parçası olan EPOS, piyasaya üstün ses kalitesi ve performans sunma misyonunu destekleyen bir kulaklık sürüyor. Günümüzün profesyonellerine evde, ofiste veya hareket halinde çalışırken cihazlarıyla kolayca entegre olan çok yönlü çözümler sunuyor.
Ses alımını optimize etmek için arka plan gürültüsünü azaltan ve iki gelişmiş mikrofon aracılığıyla konuşmayı geliştiren aktif gürültü önleme (ANC) özelliğine sahip ADAPT 360 ister evde, ister bir kalabalığın arasında veya ofiste olsun, kullanıcılarına bulundukları ortamda tam kontrol sağlıyor. Hem konsantrasyonu hem de verimliliği arttırmaya yardımcı olan bu özelliğin yanı sıra, UC optimizasyonu ve iki Bluetooth cihazının aynı anda eşleştirilmesini sağlayan çok noktalı bağlantı sunan ADAPT 360, ses performansını arttırarak profesyoneller için cihazlar arasında kolayca geçiş yapma imkanı da sağlıyor. ADAPT 360, aynı zamanda sezgisel ve akıcı bir deneyim sağlamak adına, tek bir özel düğme aracılığıyla kullanıcıların Microsoft Teams uygulamasına katılmasına da fırsat tanıyor.
Uzun süreli konfor için tasarlandıSiyah veya beyaz görünüme sahip, dayanıklı, yüksek kaliteli malzemelerden hazırlanmış şık ve sofistike bir tasarıma sahip cihaz, evde veya dışarıda tek bir kulaklık ile tüm ihtiyaçlarını karşılamak isteyen yoğun iş tempolu profesyoneller için mükemmel bir tasarım sunuyor.Yumuşak deri kulak pedleri ve ergonomik tasarımı sayesinde, kullanıcılara saatler süren kullanımda dahi rahatlık sağlayan ADAPT 360, katlanabilir tasarımı ile aynı zamanda kolay taşınabilir özelliğe de sahip. Stil, konfor ve performanstan asla ödün vermeden tasarlanan ADAPT 360, kullanıcılarına 39 saate kadar konuşma süresi sunuyor.


EPOS HAKKINDAEPOS, kurumsal çalışanlar ve oyun topluluğu için cihazlar geliştiren, satan bir ses şirketidir. Lider ve gelişmiş teknolojilere dayanan yeni kurulan Danimarkalı şirket EPOS, Kurumsal Çözümler ve Oyun kulaklıkları için tasarım, teknoloji ve performansa öncelik vererek tasarlanmış üst düzey ses çözümleri sunmaktadır.
EPOS, Latin ve eski Yunan dilinden türetilmiştir; destansı hikayeleri, konuşmayı ve şiiri tanımlamak için kullanılır. İsim, iletişim yollarını uygulayan ve sesin gücü yoluyla insan potansiyelini açığa çıkaran çözümler yaratmaya olan bağlılığımızı özetler. Küresel pazarda, 30’dan fazla ülkede ofis ve ortakları ile faaliyet gösteren EPOS, ses ve inovasyon konusunda 115 yılı aşkın deneyime dayanmaktadır.
EPOS hakkında daha fazla bilgiyi www.eposaudio.com sitesinde bulabilirsiniz.EPOS, 2020 boyunca Enterprise Solutions kulaklıklarını (Hava Trafik Kontrolü dahil) ve Gaming kulaklıklarını tamamen devralacaktır.
DEMANT HAKKINDADemant, insanların çevrelerindeki dünyayla bağlantı ve iletişim kurmasına yardımcı olacak çözümler ve hizmetler sunan, dünya lideri bir ses ve işitme teknolojisi grubudur. İşitme cihazlarından işitme implantlarına, teşhis ekipmanlarından tüm dünyadaki akıllı ses çözümlerine ve işitme bakımına kadar her açıdan aktif olan Demant, yenilikçi teknolojileri ve uzmanlığı sayesinde insanların sağlığını, işitme ve iletişimini geliştirmeye yardımcı olur.
BIRCOM HAKKINDA1972 yılında kurulan Bircom, her büyüklükten ve her sektörden firmaya dünyaca ünlü markaların yanı sıra Xpeech, Callipso gibi kendi markalarıyla da yüksek kaliteli iletişim çözümleri sunmakta; 2n, Akuvox, Audiocodes, Grandstream, EPOS, Teltonika, Yealink ve Dahua gibi tümü kendi alanında teknoloji lideri olan şirketlerin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.
Pek çok küresel markanın ülke çapında dağıtım, lokalizasyon, eğitim, saha kurulum desteği, merkezi yönetim hizmetleri ve satış sonrası hizmetleri Bircom tarafından sunulmaktadır.Sektöründe öncü konumunda bulunan Bircom, kurumların bilişim ve telekom alanındaki ihtiyaçlarına en gelişmiş teknolojiler doğrultusunda en kapsamlı çözümleri, en yüksek müşteri memnuniyetiyle sunma anlayışına sahiptir. Bircom, ülke çapında daha yaygın ve geniş kapsamlı hizmet vermek hedefiyle çözüm ortakları ağını her geçen gün genişletmektedir.
Bilişim alanında da çalışmalar yürüten Bircom, en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin sıralandığı Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nda 2007, 2008, 2009, 2010, 2012, 2016, 2017 ve 2018 yıllarında listede 8 kez yer almaya başarısını göstermiştir. Bircom, yine Deloitte tarafından hazırlanan, Avrupa Ortadoğu ve Afrika bölgesinde ‘En Hızlı Büyüyen Teknoloji Firmaları’ listelerine 2007, 2009 ve 2012 yıllarında girerek ülkemizi başarıyla temsil etmiştir.
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.