ETKİNLİKKonserManşet

İSTANBUL’UN EN BÜYÜK CADILAR BAYRAMI PARTİSİ TECHNOWEEN 31 EKİM’DE VOLKSWAGEN ARENA’DA

Erken Dönem Biletleri Satışta!

Elektronik müziğin yıldız isimleri 31 Ekim akşamı Volkswagen Arena’da Marginal Events’in düzenlediği TechnoWeen gecesinde müzikseverler ile buluşacak. Cadılar Bayramı gecesindeki “Dark Halloween” deneyimi saat 22:00’de başlayacak ve sabahın ilk saatlerine kadar aralıksız devam edecek. Biletler bugünden itibaren Bugece.co’da satışa sunulurken; avantajlı dönem biletleri ise sadece sınırlı bir süre satışta olacak.

Tekno denince akla ilk gelen record labellar listesinin en başında yer alan Drumcode DJ ve prodüktörlerinin sahnede olacağı TechnoWeen 31 Ekim akşamı Volkswagen Arena’da gerçekleşecek. Gecede; Türkiye’de büyük bir dinleyici kitlesine sahip Zurih çıkışlı Lilly Palmer, dark ve melodik sound’u ile son zamanlarda büyük çıkış yakalayan Techno muzigin Avrupa başkenti olarak kabul edilen Berlin çıkışlı Thomas Schumacher’in yanı sıra, İstanbullu müzik severler ile ilk kez buluşacak olan Drumcode’un temel taşlarından İtalyan prodüktör Sasha Carassi ve Mark Reeve’e yerli sahnenin parlayan yıldızları Sezer Uysal ve Suit&Panda eşlik edecek. Sadece VIP bilet sahiplerinin katılabileceği after party ise sabah 06:00 ile 10:00 arasında backstage artist lounge’da gerçekleşecek.

Farklı sahne şovlarının ve geceye özel görsel efektlerin damga vuracağı etkinliğe katılanlar gecede düzenlenecek olan kostüm yarışmasıyla after party’ye VIP bilet ve para ödülü gibi hediyeleri kazanma fırsatı yakalamış olacaklar.

Marginal Events tarafından Türkiye’de ilk kez düzenlenecek olan TechnoWeen gecesinin sınırlı sayıdaki erken dönem biletleri BuGece.co‘da satışta.

Daha Fazla Göster

Mihriban Kurt

Çukurova Üniversitesi Radyo ve Televizyon 1. sınıf öğrencisiyim. Instagram'da Sporcups adı altında güncel olarak basketbol haberleri paylaştığım bir sayfam var. Sosyal Medya'da beni takip etmek isterseniz adımın bulunduğu kısımda sosyal medya hesaplarım mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.