OyunTEKNOLOJİ

Heroes of the Storm Kahramanlarının Farklı Evrenlerdeki Halleriyle Tanışmaya Ne Dersiniz?

Hazır olun! CraftWars tüm diyarları etkisi altına almaya başladı. En sevdiğiniz kahramanların farklı evrenlerden gelen halleriyle kendinizi kanıtlama zamanı geldi. CraftWars temalı kostümlerin ve bineklerin yanı sıra iki kahraman yenilemesini ve çok daha fazlasını şu anda Heroes of the Storm PTR sunucusunda bulabilirsiniz!

YENİ KOSTÜMLER: CraftWars

Mei, bir Ölüm Şövalyesi olmaya hazır mı? Peki Gazlowe, SCV pilotluğunu ne kadar iyi yapabilir? Nexus’un bugüne kadar gördüğü en çılgın etkinlik burada!

CraftWars kostümlerini ve bineklerini Heroes of the Storm basın sitesinde inceleyebilirsiniz: https://blizzard.gamespress.com/Heroes-of-the-Stor…

KAHRAMAN YENİLEMELERİ: D.Va + Gazlowe

D.Va’nın yenilemesi pek çok yeni aracın yanı sıra onu geleneksel dövüşçü rolüne biraz daha yaklaştırırken ayrıca “destek” yönünün bir bölümünü koruyan bazı güç ayarlamaları içeriyor.

Gazlowe’un yenilemesiyse şampiyonun dövüşçü yönünü iyice benimsemesini sağlıyor. Böylece kendisi takımının ön saflarında savaşırken engelleme ve alan kontrolü gibi şeylere daha da odaklanabilecek.

Yeni Nexus Anomalisi de dahil olmak üzere ayrıntılı bilgileri öğrenmek için yama notlarımızı inceleyebilirsiniz: https://news.blizzard.com/en-us/heroes-of-the-storm/23492554/heroes-of-the-storm-ptr-patch-notes-august-31-2020

Daha Fazla Göster

Mihriban Kurt

Çukurova Üniversitesi Radyo ve Televizyon 1. sınıf öğrencisiyim. Instagram'da Sporcups adı altında güncel olarak basketbol haberleri paylaştığım bir sayfam var. Sosyal Medya'da beni takip etmek isterseniz adımın bulunduğu kısımda sosyal medya hesaplarım mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.