GıdaSPOR

Barilla ve Roger Federer’den genç tenisçilere büyük sürpriz!

Barilla’nın sosyal medya hesaplarında yayınlanan, marka elçisi efsane tenisçi Roger Federer’in de yer aldığı son video, bütün dünyada büyük ilgi gördü. İki genç kızın İtalya’da pandemi sırasında uygulanan karantina ve sosyal izolasyon sürecinde evlerinin çatılarında yaptığı tenis maçının videosunun sosyal medyada büyük ilgi görmesi üzerine Barilla, Federer ile birlikte genç sporculara unutulmaz bir ziyaret gerçekleştirdi.

İtalyan gastronomi kültürünün en önemli temsilcisi Barilla, İtalya’nın Liguria bölgesinde yaşayan iki genç tenis tutkununun eşsiz hikayesini unutulmaz bir sürprize dönüştürdü. Pandemi sırasında uygulanan karantina vesosyal izolasyon sürecinde formda kalabilmek adına evlerinin çatıları arasında bir tenis kortu kuran 13 yaşındaki Vittoria ve 11 yaşındaki Carola’nın yaptığı maçın videosunun dünyanın dört bir yanında büyük ilgi görmesi üzerine Barilla, marka elçisi efsane tenisçi Roger Federer ile birlikte sosyal medyada fenomen haline gelen iki genç sporcuya sürprizlerle dolu bir ziyaret gerçekleştirdi. Barilla’nın sosyal medya hesaplarında yayınlanan “Roger Federer ile Çatıda Tenis Maçı” adlı video, en az genç sporcuların ilk maç videosu kadar büyük ilgi gördü.

Video, Vittoria ve Carola’nın tenis oynadıkları çatıda gerçekleştirilen sıradan bir röportaj ile başlıyor. İtalya’da normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte birçok röportaja katılan genç tenisçiler, az sonra olacaklardan habersiz bir şekilde yayınladıkları ilk maç videosunun böylesine büyük ilgi göreceğini tahmin etmediklerinden bahsediyor. En sevdikleri tenis oyuncusunun Roger Federer olduğunu söylemeleriyle birlikte ünlü sporcu sürpriz bir şekilde röportaja dahil olarak kızlara selam veriyor. Bu sürpriz ziyareti şaşkınlık içinde karşılayan kızlar, Federer’in çatıda tenis maçı yapma teklifini büyük coşkuyla karşılıyor. Vittoria ve Carola, ömürleri boyunca unutmayacakları tenis maçı ardından Roger Federer ile öğle yemeğinde makarna yiyor.

Genç tenisçilerle viral videonun çekildiği çatıda maç yapmanın kendisi için eşsiz bir deneyim olduğunu belirten Roger Federer, “Vittoria ve Carola gibi gelecek vadeden iki genç sporcuyla maç yapmak, bir tenis oyuncusu olarak kariyerimin en özel anlarından biriydi. Genç hayranlarımın spora duyduğu büyük tutkuyu onlarla paylaşmak, onları böylesine şaşırtabilmek beni mutlu ediyor” dedi. Sürprizlerle dolu videonun sonunda Federer, Vittoria ve Carola’yı Barilla’nın desteğiyle dünyanın en prestijli tenis okullarından biri olan The Rafa Nadal Academy’nin yaz kampına davet ediyor.

Barilla’nın genç nesillere ve sporculara verdiği değerin bir kez daha altının çizildiği ve makarnanın insanları nasıl bir araya getirdiğinin vurgulandığı bu videoda spor tutkusu asla bitmeyen iki genç kızın hikayesini, bu çok özel projenin kamera arkası görüntüleriyle aşağıdaki linklerden izleyebilirsiniz:

Roger Federer ile Çatıda Tenis Maçı Video Linki: https://www.youtube.com/watch?v=xLvOgaTod2o

Kamera Arkası Video Linki: https://www.youtube.com/watch?v=xH7yWZmzw1o

Daha Fazla Göster

Mihriban Kurt

Çukurova Üniversitesi Radyo ve Televizyon 1. sınıf öğrencisiyim. Instagram'da Sporcups adı altında güncel olarak basketbol haberleri paylaştığım bir sayfam var. Sosyal Medya'da beni takip etmek isterseniz adımın bulunduğu kısımda sosyal medya hesaplarım mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.