DÜNYAİnternetSosyal MedyaVideo

Rus Youtuber’dan Kötü Haber

Rusya’da 40 gün boyunca aç ve susuz şekilde yaşamaya çalışan Genç Youtuber’dan kötü haber geldi. Deneyin son gününde öldüğü açıklandı.

Rusya’da Viyaliy Vıygranovskiy adında bir Youtuber, tehlikeli bir deney girişimine girdi. 40 gün boyunca kendini aç ve susuz bırakan Vıygranovskiy, Rus medyasına deneyi göre mart ayında başlayıp 10. gününde durumu kötüleştiği anlaşıldı. Genç Youtuber bu esnada Abhazya’ya giderek orada deneyi sürdürdü.

Sputnik Haberi’ne göre Genç Youtuber’in deneyin 35. gününde şu açıklamayı yaptı: “Nasıl mı geçti? Bu sadece bu oyundu. Çok ilginç bir deneyimdi. Vücudum tamamen yenilendi.”

Ancak ailesinin açıklamasına göre Youtuber Vıygranovsiy’in deneyin son günlerinde öldüğü açıklandı.

Daha Fazla Göster

Merve Uçan

Merhaba, Ben Merve. Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi İletişim Tasarımı ve Medya Bölümü öğrencisiyim. Gazetecilik hayatıma üniversitenin ikinci sınıfında başladım. Fakültemizin gazetesi olan "Kampüs Haber" de, etkinlik haberleri ve özel haber yazdım. Daha sonra okulumuzun rektörlük kısmında muhabir olarak çalıştım. Haber metni yazma ile birlikte, fotoğraf çekimi, tasarım programları (Photoshop, Premiere, Illustrator) gibi alanlara da hakimim. Dijital gündemleri yakından takip ediyorum. Sosyal medyayı yakından takip ediyorum. Farklı içerikler de olmak üzere, daha çok bu alan ile ilgili haberler yazıp, siz değerli okurlarımıza paylaşmayı hedefliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.