Üniversite etkinlikleri

LOGISTICS FORUM ’17

Ne zaman: 
Cuma, 28 Nisan, 2017 – 03:00 to Pazar, 30 Nisan, 2017 – 03:00
Nerede: 

HILTON HOTELS RESORTS KOZYATAĞI

Geleneksel Logistics Forum Başlıyor! 

Yeditepe Üniversitesi Lojistik Kulübü olarak 8. kez düzenleyeceğimiz eşsiz Logistics Forum organizasyonumuz yepyeni konular, panelistler ve etkinliklerle karşınızda!

28 Nisan’da Yeditepe Üniversitesi 26 Ağustos Yerleşkesi Güzel Sanatlar Fakültesi Konferans Salonu’nda Yeditepe Üniversitesi Kurucu Başkanı Sayın Bedrettin Dalan’ın katılımıyla açılışını gerçekleştireceğimiz etkinliğimiz, ilk panelimiz olan ‘Avrupa – Asya Hattında Değişen Rotalar ve Türkiye’nin Konumu’ ile başlayacaktır. 

29 – 30 Nisan tarihlerinde ise Hilton Hotels & Resorts Kozyatağı’nda devam edecek olan Logistics Forum’17, katılımcılarına üç gün boyunca sektörün trendlerini işin duayenlerinden dinleme fırsatı sunmanın yanı sıra fuaye alanında çeşitli firmaların İnsan Kaynakları departmanları tarafından açılacak stantlarda iş ve staj imkanı sağlayacak. 

Panel sonlarında Hilton Hotels & Resorts Kozyatağı’nda gerçekleşecek Gala Yemeği ve Boğaz üstünde keyifli bir akşam ile unutulmaz bir deneyim için sizleri de Logistics Forum’17 ‘ye bekliyoruz. 

Organizasyonun sonunda katılımcılara katılım sertifikaları verilecektir.

120 kişilik sınırlı kontenjanıyla bu kaçırılmayacak organizasyona son başvuru tarihi 19 Nisan 2017’dir. Panelist ayrıntıları için Facebook sayfamızı takip etmeyi unutmayın! 

Başvuru linki :  http://bit.ly/logisticsforum17 

*Lütfen başvurularınız sırasında okuduğunuz üniversiteyi belirtiniz.
**Etkinliğimiz ücretli olup, ücret bilgilerini öğrenmek ve diğer sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.
 

Kaynak Link

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.