ETKİNLİKGİRİŞİMCİLİKGirişimler

Kadınlar Kulübü yeni döneme e-ticaret ile başlıyor

Ticimax ın katkısıyla birlikte E-ticaret Sistemleri tarafından eğitim desteği sağlanan, E-ticaret Kadınlar Kulübü yeni dönem eğitim programı 10 Şubat’ta başlayacak. İki ay sürecek yeni eğitim dönemi için son başvuru tarihi, 06 Şubat da.

Ticimax E-ticaret Sistemleri, kadın girişimciliğini desteklemek üzere attığı adımlara bir yenisini daha ekledi. E-ticaret Kadınlar Kulübü ile gerçekleştirdiği iş birliği çerçevesinde, e-ticarete başlamak isteyen kadınlara ücretsiz eğitim desteği sunacak olan Ticimax, e-ticaret sitesini kurmak isteyen kadınlara destek olacak. E-ticaret Kadınlar Kulübü’ne sağladığı eğitim desteğiyle, kadın girişimcilerin sorularını 7/24 yanıtlayan Ticimax E-ticaret Sistemleri, yeni eğitim programında başarılı olan bir kadına ücretsiz altyapı hizmeti sunacak. 10 Şubat’ta başlayacak ve iki ay sürecek yeni eğitim dönemi için son başvuru tarihi, 06 Şubat. Eğitim programı kapsamında, girişimci kadınlar eğitmenlerin yardımıyla kendi e-ticaret sitelerini hazırlayacak. Hazırlanan siteler arasında seçilecek “En İyi Web Sayfası” ise katılımcıya hediye edilecek. Dereceye giremeyen ama e-ticarete başlamak isteyen diğer girişimci kadınlara da, web sitelerinin hazırlanması sürecinde indirimli fırsatlar sunulacak.

EĞİTİM PROGRAMI

Eğitim programı kapsamında ABD’de E-Ticaret, Bütçe, Nakit Akış ve Paranın Yönetimi, Devlet Teşvikleri ve Hibeler, E-Dönüşüm (E-Fatura & E-Arşiv), Google’da Dijital Pazarlama, E-Ticarete İlişkin Hukuki Düzenlemeler, Şirket Kuruluş Prosedürü, Pazaryerinde Başarılı Satış Stratejileri, Şirket Vergilendirmeleri, Kargo ve Lojistik Süreçler, Yeni Nesil E-ihracat, E-Ticaret Yazılımı Kurulum ve Yönetim Süreçleri, E-Ticarette Markalaşma ve Sadık Müşteri Yaratma gibi konularda uzmanlar tarafından eğitimler verilecek.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.