DonanımTEKNOLOJİYazılım

XPG PRIME Yazılımının 1.0.6 Sürümü Yayınlandı

Kullanıcılara XPG SUMMONER mekanik oyuncu klavyesinin RGB aydınlatma efektlerini değiştirme, makro ayarlama ve klavye ayarlarını yapma imkânı veren XPG PRIME’ın yeni sürümü pek çok hatayı gideriyor.

XPG SUMMONER Türkçe Mekanik Klavye

Kısa bir süre önce Türkçe tuş dizilimine sahip modeliyle 599TL’den satışa sunulan XPG SUMMONER, fırçalanmış alüminyumdan sağlam bir gövdeye ve Cherry MX mavi tuş anahtarlarına sahip. Oyuncular için artık olmazsa olmaz RGB aydınlatması da bulunan ürün, üzerindeki ilave USB yuvası, ses tekerleği ve mıknatıslı bilek desteği gibi detaylarıyla da beğeni topluyor.

XPG PRIME 1.0.6

XPG SUMMONER’a yazılım desteği sunmak üzere geliştirilen XPG PRIME, sade ve kullanışlı arayüzüyle kullanıcılara klavyelerini özelleştirmeleri için daha fazla seçenek sunuyor. RGB efektlerini ayarlama, makro dizileri kaydetme gibi işlemleri son derece basitleştiren XPG PRIME’ın 1.0.6 Beta sürümü içerisinde 1003 numaralı firmware güncellemesini de barındırıyor.

Yeni sürümle kimi kullanıcıların birlikte ses tekerleği ve parlaklık ayarına ilişkin yaşadıkları sorunlar ortadan kalkıyor. Parlaklığı ayarlamak için birden fazla profil kullanılmasını ve bu profillerin yazılım veya tuş kombinasyonu yoluyla değiştirilmesini önleyen hata da bu sürümde giderilmiş. Benzer şekilde silinen bir makro dizisiyle aynı adda yeni bir makro kaydedilmesini önleyen ve bir makro kaydedildikten sonra “NaN” hatası alınmasına sebep olan hatalar da çözülmüş.

XPG PRIME’ın 1.0.6 Beta sürümünübu adresten indirmek mümkün.

XPG SUMMONER ve diğer XPG ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi ve teknik destek için xpg.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Mihriban Kurt

Çukurova Üniversitesi Radyo ve Televizyon 1. sınıf öğrencisiyim. Instagram'da Sporcups adı altında güncel olarak basketbol haberleri paylaştığım bir sayfam var. Sosyal Medya'da beni takip etmek isterseniz adımın bulunduğu kısımda sosyal medya hesaplarım mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.