DÜNYAGenelGüncelİŞ DÜNYASIKorona ÖzelMarka

Spotify Evden Çalışma Sistemine Geçmesine Karar Verdi

Spotify’dan karar geldi. Korona sebebiyle evden çalışma sistemine geçti.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs Salgını, mutasyon geçirmesiyle birlikte daha endişe verici hale geldi. Bu nedenle çok sayıda şirketlerin evden çalışma sistemine geçti. Son olarak da bu şirketlerden birisi de Spotify oldu.

Spotify çalışanlarının nasıl bir çalışma sistemi istediklerini kendilerine bırakıldığına belirtti.

Buna göre çalışanlar nerede çalışmak istediklerini yöneticilerine bildirecek ve ofise kaç gün gelmesi gerektiğine bu şekilde karar verilecek.

Daha Fazla Göster

Merve Uçan

Merhaba, Ben Merve. Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi İletişim Tasarımı ve Medya Bölümü öğrencisiyim. Gazetecilik hayatıma üniversitenin ikinci sınıfında başladım. Fakültemizin gazetesi olan "Kampüs Haber" de, etkinlik haberleri ve özel haber yazdım. Daha sonra okulumuzun rektörlük kısmında muhabir olarak çalıştım. Haber metni yazma ile birlikte, fotoğraf çekimi, tasarım programları (Photoshop, Premiere, Illustrator) gibi alanlara da hakimim. Dijital gündemleri yakından takip ediyorum. Sosyal medyayı yakından takip ediyorum. Farklı içerikler de olmak üzere, daha çok bu alan ile ilgili haberler yazıp, siz değerli okurlarımıza paylaşmayı hedefliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.