3DDonanımGİRİŞİMCİLİKGüncelTEKNOLOJİYapay ZekaYazılım

Co Print Ekibi Newyork Yolcusu

Donanım Girişimi Co Print, İnovatif Ürün Tasarımı kategorisinde 1. oldu. Ekip, New York’ta 1 haftalık Girişimcilik eğitimi ve 7.500 ₺ nakit ödülün sahibi oldu.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi’nin, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, İstanbul Kalkınma Ajansı, İstanbul Ticaret Üniversitesi, Ziraat Katılım, Beba Foundation ve İstanbul Ticaret Odasının katkılarıyla düzenlemiş olduğu Yenilikçi Tasarım Yarışması sonuçlandı.

Fatih Kazım Duymaz ve Hüseyin Özen’in Masaüstü 3D Yazıcıların tek baskıda çok renkli ve çok malzemeli tasarımlar üretebilmesini sağlayan Donanım Girişimi Co Print, İnovatif Ürün Tasarımı kategorisinde 1. oldu. Ekip, New York’ta 1 haftalık Girişimcilik eğitimi ve 7.500 ₺ nakit ödülün sahibi oldu.

‘’Hedefimiz Türkiye’yi 3D Yazıcı Sektöründe Söz Sahibi Yapmak’’

Kurucu ortaklar Fatih Kazım Duymaz ve Hüseyin Özen yarışmayı düzenleyenlere teşekkür ederek, şunları ekledi : ‘’Yarışma sürecinde aldığımız eğitimler bizim açımızdan çok verimli geçti. New York’taki Girişimcilik Ekosistemini yakından görmek ve orada eğitim almak, projemizin geleceğini belirlerken bize çok katkı sağlayacak. Hedefimiz Türkiye’den Dünya’ya teknoloji ihraç etmek ve hızla gelişmekte olan bu sektörde ülkemizi temsil etmek.

Daha Fazla Göster

Beyza Karakuş

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.