ETKİNLİK

ÜniLig 2.Lig Futsal Turnuvası Ödül Töreni Piri Reis’te Yapıldı

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu 2.Lig Futsal Turnuvasının Şampiyonluk Maçı Piri Reis Üniversitesi’nde oynandı., Yeditepe Üniversitesi -Haliç Üniversitesi arasında oynanan maçtan sonra sıralama aşağıdaki gibi oluştu.

1.Takım Haliç Üniversitesi
2.Takım Yeditepe Üniversitesi
3.Takım Kadir Has Üniversitesi
4.Takım Beykent Üniversitesi

Turnuvada dereceye giren takımlara Piri Reis Üniversitesi Rektörü Sayın Prof.Dr. Oral ERDOĞAN’ın katılımıyla kupa töreni düzenlendi.Birinci olan takım Haliç Üniversitesi ve 3.Takım Kadir Has Üniversitesi Futsal Takımı ödüllerini Piri Reis Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Oral ERDOĞAN’ın elinden aldı.İkinci olan takım Yeditepe Üniversitesi ise ödülünü Piri Reis Üniversitesi İİBF Öğretim Üyesi Prof.Dr. Nazım Engin’den aldı.

Ödül töreninde kısa bir konuşma yapan Piri Reis Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Oral ERDOĞAN; “Ülkenin içinde bulunduğu bu atmosferde, kardeşliğin beraber olmanın mücadele ile birlikte nasıl olabileceğini çok iyi gösterdiniz.” diye konuştu. Bütün takımlara başarı dileklerini ileten Prof.Dr. Erdoğan, müsabakalarda görev yapan bütün hakemlere, hocalara, personele ve Türkiye Futbol Federasyonu’na teşekkür etti.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.