Marka

SWATCH ARTIK ‘BIO-RELOADED’!

İKONİK TASARIMIN YENİ BİR EDİSYONU TABİAT ANANIN GÜCÜNÜ SAATLERE TAŞIYOR.

Markanın 1983’te kurulmasından bu yana daima nabız tutan İsviçre saatçiliğinin asi çocuğu Swatch, doğadan elde edilen materyallerle üretilen yeni bir saat koleksiyonuyla en son inovasyonunu sunuyor.

Bu inovasyonla bir saat üreticisi seri üretim ortamında tüm geleneksel unsurların yerine biyolojik kaynaklı bileşenler kullanmayı başararak bir ilke imza atıyor. Marka, ilk Swatch modellerinin ikonik tasarımını günümüze taşıyan bir koleksiyon sunarak ‘BIORELOADED!’ ile yeni bir sayfa açıyor.

İnovasyon daima markanın kişiliğini tanımlayan itici güç olmaya devam ederken “1983” koleksiyonu simdi bu geleneği, kene otu bitkisinin tohumlarından elde edilen iki yeni biyolojik kaynaklı malzemeyle sürdürüyor. Her bileşen, doğal olarak Swatch ürünlerinin yüksek “Swiss Made” kalitesini de yansıtıyor.

Saatlerin kutuları da yeni bir standart belirliyor. Kâğıt köpükten üretilen malzeme, patates ve tapyoka nişastası bazının kullanıldığı yenilikçi bir karışım içeriyor. Enjeksiyon kalıp prosesiyle üretilen kutular, doğada tamamen çözünebilir olmanın yanı sıra kağıt atıklarıyla geri dönüştürülebiliyor veya evde kompost yapımına da katılabiliyor.

Böyle önemli bir kilometre taşı, özel bir tasarımı da hak ediyor: “1983” koleksiyonu, ipuçlarını tanınmış Swatch ruhunun ilk zamanlarından alıyor. Sunulan altı model, ilk Swatch saatlerinin yeni yorumlarından oluşuyor. Yeni Swatch Genel Merkezi için özel olarak tasarlanan bir yazı tipinin kullanılması da Swatch devriminin hep ileriye gittiğine dair hiçbir şüphe bırakmıyor.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.