GirişimlerMarkaSürekli EğitimÜniversite etkinlikleri

Sosyal Sorumluluk Okulu bu kez ‘Sosyal Girişimcilik’ konseptiyle kapılarını açtı

Sosyal Sorumluluk Okulu bu kez ‘Sosyal Girişimcilik’ konseptiyle kapılarını açtı

Kale Grubu’nun desteğiyle Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) bünyesinde hayata geçecek olan Sosyal Sorumluluk Okulu bu kez ‘Sosyal Girişimcilik’ konseptiyle kapılarını açıyor. Yeni nesil sosyal girişimleri teşvik etmek amacıyla Dr. Aylin Löle koordinatörlüğünde 9 Mayıs’ta başlayan program, dört hafta boyunca devam edecek ve online platform üzerinden katılımcılarla buluşacak.

Sosyal girişimcilik ekosistemine katkı sağlayarak sosyal girişimcileri teşvik etmek amacıyla birçok projeyi hayata geçiren Kale Grubu’nun Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) iş birliğiyle hayata geçirdiği “Sosyal Girişimcilik” programı 9 Mayıs Cumartesi günü başladı. Akademi, iş dünyası ve  kendi alanlarında fark yaratmış sosyal girişimcilerin eğitmen olarak yer alacağı “Sosyal Sorumluluk Okulu“ kapsamında katılımcılara günümüzün kronik sorunlarına yenilikçi, kalıcı ve etkili çözümlerin nasıl geliştirilebileceği konusunda bir perspektif sunulması amaçlanıyor.

Program, pazarlama iletişiminden kurumsal iletişime kadar bu alanda deneyim elde etmek isteyenler ile sivil toplum kuruluşlarında kariyer hedefleyen herkes ile bu alanda farkındalık yaratmak isteyen üniversite öğrencileri ve yeni mezun gençlere de açık olacak.

Adobe Connect online platformu üzerinden katılımcılarla buluşacak “Sosyal Girişimcilik” programı, dört hafta boyunca devam edecek. 16 saatlik eğitim programına katılım ve detaylı bilgi için; http://buyem.boun.edu.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.