EĞİTİMİnternetSAĞLIKSınavSosyal MedyaTEKNOLOJİVideoYaşam Tarzı

SINAV BAŞARISI İPEK SENEM AYDIN İLE HAYAL OLMAKTAN ÇIKIYOR

YouTube kanalındaki meditasyonlarıyla günlük yaşamı etkileyen konularda blokajlarını kaldırmak isteyen birçok kişiye yardımcı olan İpek Senem Aydın, her yaştan öğrencinin başarılı olmasında yardımı dokunacak “sınav başarısı meditasyonu” ile de başarının kapılarını aralıyor.

Öğrenciler için okul hayatının en stresli süreçlerinden biri olan sınav dönemine dair meditasyon videosu ile başarıyı engelleyen blokajları kaldırmaya yardımcı olan İpek Senem Aydın, YouTube kanalındaki “sınav başarısı meditasyonu” ile öğrencilerin özgüven sahibi olmasına destek oluyor. 

Düşünce gücü ve inancın etkisinin başarıya etkisinin çok önemli olduğuna değinen İpek Senem Aydın, öğrencilerin sınav zamanlarında daha stressiz bir dönem geçirmesine yardımcı oluyor. Sınav başarısı meditasyonu ile öğrencilerin sıklıkla kullandığı “Sınavda ya başaramazsam” gibi negatif düşüncelerin serbest kalmasına yardımcı olan Aydın, başarı yolculuğunda ders çalışmaya büyük bir katkı sağlıyor. Sınav haftasının öğrenciler üzerinde baskı, stres, kaygı ve korkular da getirdiğine dikkat çeken başarılı Thetahealing eğitmeni, bilinçaltına ekilmiş yanlış kelime kalıpları nedeniyle de öğrencilerin motive olmasının önünde blokajlar oluştuğunu söylüyor. Öğrencileri strese sokan ve bunun sonucunda sınavda başarıyı önemli ölçüde etkileyen bu blokajların düzenli şekilde uygulanan sınav başarısı meditasyonu ile giderilmesine destek olacağını da  vurgulayan Aydın, öğrencilerin başarılı bir eğitim hayatı geçirmelerinin de kapılarını aralıyor.  

İpek Senem Aydın’ın YouTube kanalındaki sınav başarısı meditasyonu videosuna https://www.kisa.link/OrAE linkinden ulaşılabilir.

İpek Senem Aydın

Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce İşletme mezunu olan İpek Senem Aydın Uluslararası Thetahealing Eğitmenidir. Birçok modülde Thetahealing Eğitmeni olan İpek Senem Aydın, ruh ailem diyerek tanımladığı öğrencileri ve danışanlarının ruhsal yolculuklarına eşlik etmektedir. 

Thetahealing seminerlerini online olarak İpek Senem Aydın Farkındalık Atölyesi’nde devam ettirmektedir. Atölyede aynı zamanda online olarak konularında uzman kişiler ile aile sistem çalışması, nefes, astroloji danışmanlığı, sayı sekansları ve şamanik ritüeller gibi konularda da çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Sınav Başarısı Meditasyonu Videosu İçin: https://www.kisa.link/OrAE

Daha Fazla Göster

Mihriban Kurt

Çukurova Üniversitesi Radyo ve Televizyon 1. sınıf öğrencisiyim. Instagram'da Sporcups adı altında güncel olarak basketbol haberleri paylaştığım bir sayfam var. Sosyal Medya'da beni takip etmek isterseniz adımın bulunduğu kısımda sosyal medya hesaplarım mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.