Kitap

OYUN KURMA BECERİSİ GELİŞTİREN KİTAP: LAF EBESİ SÖZÜN USTALARI LAF EBESİ KİTABI İLE ÇOCUKLAR DÜŞÜNME BECERİLERİNİ KEŞFEDİYOR

abm Yayınevi’nin yayımladığı yeni çocuk kitabı Laf Ebesi Sözün Ustaları, kelime oyunları ile çocukların düşünme beceresini heyecan verici bir kurguyla destekliyor. Eda Albayrak’ın kaleminden çıkan bu eşsiz kitap sayesinde, oyun kurma becerisi ve hayal dünyası genişleyen çocuklar, kendi düşünme yapılarını inşa etmeye başlıyor.

abm Yayınevi’nin düşünme beceresini heyecan verici bir kurguyla destekleyen yeni çocuk kitabı Laf Ebesi Sözün Ustaları ile Mustafa ve sınıf arkadaşlarını çok eğlenecekleri bir yıl bekliyor. Otuz beş dakikalık düşünme becerileri dersleriyle öğrencilere, istedikleri yerden düşünmeye başlama ve önce düşünene erken çıkma fırsatı veren Eda Albayrak, çocukları bir yandan kendine has fikirler geliştirmeye yönlendirirken bir yandan da kelimelerle yaratıcılığı ön plana çıkarıyor.

Düşünme yöntemlerini keşfetmenin yanı sıra olaylara farklı açılardan bakma becerisi de kazanan öğrenciler için çalışma kağıtları oyun haline dönüşüyor. Çocukların hayal dünyasını genişletmeyi ve kendi düşünme yapılarını inşa etmeyi hedefleyen Laf Ebesi Sözün Ustaları kitabında, öğrencileri dönem sonunda bir sürpriz de bekliyor.

Kitap Adı: Laf Ebesi Sözün Ustaları

Yazan: Eda Albayrak

Editör: Göyçen Gülce Karagöz

Genel Yayın Yönetmeni: Ö. Çağla Acar

Sayfa Sayısı: 136

Ebat: 13,5 cm x 19,5 cm

Etiket Fiyatı: 19,90 TL

Yayınevi: abm Yayınevi


abm Yayınevi Hakkında:

Acar Group bünyesinde kurulan abm Yayınevi yayıncılık hayatına 2011 yılında başladı. Adını Acar Bilgi Merkezi’nden alan abm Yayınevi; edebiyat, tarih, sanat, araştırma, akademik, ekonomi, çocuk, gençlik ve popüler kitaplar kategorilerinde faaliyetlerini sürdürüyor. abm Yayınevi bünyesinde kurulmuş olan abm Çocuk ve İlk Gençlik Yayınları ise; yabancı ve Türk yazarların kitaplarını yayımlayarak, çocuk ve ilk gençlik kategorilerinde seçkin yayınları bünyesine katmayı amaçlıyor.

Çocukların hayal gücünü geliştirmeye öncelik veren yayınevi; yaratıcı, evrensel, ahlaki değerlere uygun, bağımsız ve tarafsız, kaliteli yayınları çocuklar ve gençlerle buluşturmayı amaçlıyor. Kurulduğu günden beri “Her kitapta yeni bir sen!” diyerek, onlara sevecekleri ve keyifli vakit geçirebilecekleri kitaplar sunuyor.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.