GenelMarkaSPOR

NIKE LIVING ROOM CUP İLE DÜNYA’NIN EN İYİ SPORCULARI İLE YARIŞABİLİRSİNİZ!

CHRISTIANO RONALDO’YA KARŞI SİZ!

Dünyanın dört bir yanındaki sporcular, sporu günlük bir alışkanlık haline getirme konusundaki cesaretlerini gözler önüne seriyorlar!

Dünyadaki sporcular, iç mekan sporu günlük bir alışkanlık haline getirme konusunda cesur seçimler yapmaya devam ediyor. Spor dünyasını tanımlayan en önemli özelliklerden biri de rekabettir. Rekabet sadece sizin kişisel en iyinize karşı değil, aynı zamanda başkalarına karşı dostça yaklaşımınızı da kapsar. Bu anlamda 5 Nisan’da tanıtılan bir antreman serisi olan “The Living Room Cup” haftalık spor karşılaşmalarıyla Nike’ın profesyonel sporcularına karşı yarışabileceğiniz yeni bir alan sunuyor!

İlk yarışmayı ise Cristiano Ronaldo instagram sayfasından karın antremanı çalıştığı bir video yayınlayarak duyurdu. Ronaldo, takipçilerine kendisine karşı koyabilmeleri için bir hafta süre tanıdığını ,daha sonra ise yarışmayı yeni bir sporcuya geçireceğini paylaştı. Her haftaki mücadelede rekabet avantajı sağlamaya yardımcı olacak özel egzersizler Nike Training Club uygulamasında sunulacak. Oyuncular sonuçlarını #evdehareket, #dünyaiçinhareket, #playinside ve #thelivingroomcup etiketlerini kullanarak Instagram profillerinde paylaşacaklar.

The Living Room Cup, Nike’ın tüm sporcuları iç mekan sporu ve sağlıklı yaşam alanlarındaki yolculuklarında destekleyici bütünsel yaklaşımının bir başka örneğidir.

Detaylı bilgi için;

PRO İletişim Danışmanlığı

Serap Denk || serap@proiletisim.net 0535 406 90 20

Aslıhan Arslan || aslihan@proiletisim.com 0531 910 17 65

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.