FutbolSPOR

Mauricio Lemos: “Kulübüm için elimden gelen her şeyi yapacağım. Kimsenin bundan şüphesi olmasın.”

Yeni transfer Uruguaylı stoper Mauricio Lemos, açıklamalarda bulundu.

Mauricio Lemos, “Öncelikle bana güvenen bütün herkese, Başkanımıza, Futbol Şube Sorumlusu Yönetim Kurulu Üyelerimize, kaptanımız Emre Belözoğlu’na çok teşekkür ediyorum. Çok mutluyum. Kulübüm için elimden gelen her şeyi yapacağım. Kimsenin bundan şüphesi olmasın. Çok büyük bir kulüp ve çok büyük bir taraftara sahip olduğunuzu biliyorum. Çocukluğumdan beri takip ediyorum. Beni destekledikleri için hepsine çok teşekkür ediyorum.” dedi.
 
 
Yönetim Kurulu Üyeleri Selahattin Baki ile Mustafa Kemal Danabaş da Uruguaylı stoper Mauricio Lemos’un imza töreninin ardından açıklamalarda bulundu.

Yönetici Selahattin Baki: “Fenerbahçe’ye iyi bir karakter aldığımızı düşünüyorum
 
Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki, “Bu seneki transfer politikamızda bize hem vakit kaybı olmaksızın hemen katkı yapabilecek eski değerlerimizi, tecrübeli oyuncuları aramıza katarken tabii ki geleceği de unutmamak gerekiyordu. Dolayısıyla hem Emre kaptanımızdan hem de Lugano’dan aldığımız referanslar doğrultusunda bir süredir takip ettiğimiz Lemos’u transfer ettik. 24 yaşında, Uruguay A Milli güncel kadrosuna girmeye başladı. Tam kıvamında yakaladığımızı düşünüyorum. İnşallah kariyeri bizimle beraber çıkabilecek en yüksek noktaya gelir, uzun yıllar bize hizmet eder. Fenerbahçemize ve kendisine hayırlı, uğurlu olsun. Fenerbahçe’ye iyi bir karakter aldığımızı düşünüyorum.” dedi.
 
Yönetici Mustafa Kemal Danabaş: “Bu sene yeni kadro yapılanmasında taşları yerine tek tek oturtuyoruz”
 
Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kemal Danabaş ise, “Bugün Uruguay milli takım oyuncusu Mauricio Lemos’u kadromuza kattık. İmzaları attık. Kendisine hayırlı, uğurlu olsun. Fenerbahçemiz için hayırlı, uğurlu olsun. Bu sene yeni kadro yapılanmasında taşları yerine tek tek oturtuyoruz. Önemli transferler yaptık. Bugün de son hamleyi Mauricio Lemos’la yaptık. İnşallah birkaç pozisyonda daha gerekleri yapmak üzere çalışmalarımız devam ediyor. Hayırlısıyla 11 Eylül haftasında başlayacak sezona hazır olarak girmeyi amaçlıyoruz.” diye konuştu.
 
Yönetici Mustafa Kemal Danabaş: Taraftarımızı çok özledik
 
Taraftarlara da seslenen Yönetici Mustafa Kemal Danabaş, “Camiamızda bu sene her sene olduğu gibi ciddi bir heyecan var. Önemli transferler yaptık. Herkes dört gözle sezonun açılmasını bekliyor. Dün de Türkiye Futbol Federasyonu’nun bir açıklaması oldu; %30 kapasiteyle seyircili olarak oynanacağına dair. Bu konuyla ilgili de Sayın Başkanımızın önderliğinde yönetim kurulumuz çalışmalarını yapıyor. En kısa zamanda duyurularımız olacaktır. Bizler de taraftarımızı çok özledik, oyuncularımız da taraftarlarımızı çok özledi. Futbol taraftarla farklı bir zevkte ve tatta oluyor. İnşallah hayırlısıyla sezona başlayacağız.” diyerek sözlerini tamamladı.

Daha Fazla Göster

Mihriban Kurt

Çukurova Üniversitesi Radyo ve Televizyon 1. sınıf öğrencisiyim. Instagram'da Sporcups adı altında güncel olarak basketbol haberleri paylaştığım bir sayfam var. Sosyal Medya'da beni takip etmek isterseniz adımın bulunduğu kısımda sosyal medya hesaplarım mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.