GenelGüncelManşetMarka

LG’den Evleneceklere Müjde

LG’den Evleneceklere Müjde

LG, yaz aylarında dünya evine girmek isteyenlere, beyaz eşyalarda düzenlediği kampanya ile sürpriz yapıyor. Haziran ayı boyunca devam edecek kampanya kapsamında LG markalı beyaz eşya alanlar kazanıyor.

LG Buzdolabı, çamaşır makinesi ya da bulaşık makinesi tercih edenler, 2.000 TL’ye varan indirimin yanı sıra, bir de evlilik hediyesi olarak ütü sahibi oluyorlar.

LG Electronics (LG), düğün sezonunu başlatıyor. 1 Haziran – 30 Haziran tarihleri arasında düzenlenen “LG Evlilik Kampanyası” kapsamında, 2 adet LG markalı beyaz eşya alanlara 1.000 TL, 3 adet LG markalı beyaz eşya alanlara ise 2.000 TL indirim yapılıyor. Ayrıca, Fakir markalı buharlı ütü hediye ediliyor. LG Evlilik Kampanyası’nın sağladığı fırsatlar, tüm LG markalı buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi modelleri için kullanılabiliyor.

Üstün Temizlik, Maksimum Hijyen

LG markalı çamaşır makineleri kullanıcılara üstün temizlik, yıpranmamış çamaşırlar sunuyor. Ayrıca, Steam özellikli LG çamaşır makineleri, temizliğin yanı sıra, bakterilerin yüzde 99,9’unu yok ederek maksimum hijyen sağlıyor. LG çamaşır makinelerinde bulunan AI DD özelliği ise, yapay zeka desteği ile çamaşırların kumaşının cinsini tanıyor, böylelikle program seçmeye gerek duymadan, tek tuşla çamaşır yıkama keyfi de sunuyor.

Pırıl Pırıl Bulaşıklar

LG Bulaşık Makineleri ise, pırıl pırıl ve lekesiz bulaşık yıkamanın yanı sıra, LG TrueSteam özelliği ile, buharın doğal sıhhi özelliklerinden faydalanarak tabakları, mutfak aletlerini, bardakları ve tencereleri tamamen temizlemek ve dezenfekte etmek için saf buhar parçacıkları üretiyor.

Günler Geçse Bile İlk Günkü Tazeliğinde

LG Buzdolapları, LINEARCooling™ teknolojisi ile sıcaklık dalgalanmalarını dengeleyerek ±0,5℃ aralığında tutarak gıdaların klasik buzdolaplarına göre, 7 güne kadar uzayan bir süre için ilk günkü canlılığını korumasını sağlıyor.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.