Başarı HikayeleriEĞİTİMGenelGüncelİŞ DÜNYASIKariyerManşetMarkaStajÜniversite

Kariyer.net Kariyer Günleri, Üniversitelilere hayallerindeki şirketleri yakından tanıma fırsatı sunuyor

Üniversite öğrencilerini henüz kariyerlerine başlamadan şirketlerle buluşturma, şirketlere ise genç yetenekleri mezun olmadan önce ekiplerine katma fırsatı sunan Kariyer.net Kariyer Günleri 21-22 Nisan tarihlerinde online olarak gerçekleşecek.

Her gün 600 bin adaya ev sahipliği yapan, Türkiye’nin en çok iş aranan sitesi Kariyer.net; kariyerine adım atmaya hazırlanan üniversite öğrencileri ve yeni mezunları, onlarca şirket hakkında bilgilendirmek ve akıllarındaki sorulara cevap bulabilmelerini sağlamak amacıyla 21-22 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek “Kariyer Günleri” etkinliğine davet ediyor. 

Online olarak düzenlenecek etkinliğe onlarca şirketin insan kaynakları yöneticileri katılacak. Gençler, şirket yöneticileriyle tanışabilme ve birebir sohbet edebilme fırsatı bulacak. Ücretsiz online başvuru ile yer alınılabilecek etkinlikte ayrıca önemli konularda seminer ve canlı yayınlar düzenlenecek. 

Kariyer Günleri, son olarak 8-9-10 Aralık tarihlerinde yoğun bir katılımla gerçekleşmişti. Gençlerin ‘online’ olarak diledikleri yerden katılma imkanı buldukları Kariyer Günleri’ne, 39 şirketin yöneticisi ve 26.527 üniversite öğrencisi katılmış; fuar 150.000 kez ziyaret edilmişti. 

Ücretsiz katılım için; tr.kariyer.net/kariyer-gunleri-2021 web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kariyerlerine ışık tutuyor

Kariyer Günleri’nde, gerçek bir fuardaymış gibi stant açıp öğrencilere şirketlerini tanıtan yöneticiler, gençlerin akıllarındaki soruları cevaplayarak onlara kariyer planlamaları için yol gösterecek.

‘Off The Record’ canlı yayınlar

Genç yetenekleri mezun olmadan önce ekiplerine katmayı arzu eden şirket yöneticileri, Kariyer.net’in sosyal medya hesaplarında gerçekleşen ‘Off The Record’ adı verilen canlı yayınlarla departmanlarını, çalışma koşullarını ve çalışanlara sağlanan olanakları, şirketlerindeki kariyer fırsatlarını detaylıca anlatacak.

Kariyer.net hakkında:

1999’dan bu yana Türkiye’nin en büyük online istihdam platformu olan Kariyer.net, iş arayanlarla işverenleri internet ortamında yeni nesil teknolojilerle bir araya getiriyor. Kariyer.net’ in aday veri tabanında 27 milyonu aşkın özgeçmiş bulunuyor. Kariyer.net üyesi 336 binden fazla firma, ihtiyaç duyduğu iş gücünü Kariyer.net aracılığıyla arıyor. Kariyer.net, İstanbul Ümraniye ofisinin yanı sıra Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Elâzığ, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Mersin, Sakarya ve Samsun’da bulunan ekipleriyle müşteri ve adaylarına hizmet veriyor. 

Daha Fazla Göster

Mihriban Kurt

Çukurova Üniversitesi Radyo ve Televizyon 1. sınıf öğrencisiyim. Instagram'da Sporcups adı altında güncel olarak basketbol haberleri paylaştığım bir sayfam var. Sosyal Medya'da beni takip etmek isterseniz adımın bulunduğu kısımda sosyal medya hesaplarım mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.