GenelGirişimlerMarka

HSBC Türkiye’den Start-Up Şirketleri Destekleyecek Proje! “Sürdürülebilir Büyüme Programı”

HSBC Türkiye’den Start-Up Şirketleri Destekleyecek Proje! “Sürdürülebilir Büyüme Programı”


“Sürdürülebilir Büyüme Programı” Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (Türkonfed) ve Hackquartes iş birliğiyle, HSBC Türkiye tarafından sürdürülebilir kalkınma ve büyümeye destek sağlamak amacıyla hayata geçirildi.
20 kişilik bir mentor ekip; ürün geliştirme, yatırımcı ilişkileri, pazarlama, işletme modeli, iş geliştirme, markalaşma, patent, tasarım, iletişim stratejileri ve grafik tasarım gibi alanlarda programa katılmaya hak kazanan 5 şirketi, ocak ayından itibaren 6 ay boyunca sürekli destekleyecek. Ayrıca programa katılan start-up şirketlere toplamda 125 bin TL’lik destek sağlanacak.

HSBC Türkiye Kurumsal İletişim Grup Başkanı Pınar Türker Fadıllıoğlu sosyal fayda sağlayan şirketleri destekleyeceğini belirterek program hakkında şunları söyledi: “Sürdürülebilirlik stratejimiz doğrultusunda eğitim ve çevre alanlarında yürüttüğümüz projelerimizin yanı sıra girişimciliği destekleyen projeler de 2020 yılı için önceliklerimiz arasında yer alıyor. Sosyal fayda yaratan girişimcileri destekleyeceğimiz ‘Sürdürülebilir Kalkınma Programı’ ile sürdürülebilir kalkınma ve büyümeye katkı sağlamanın yanı sıra global vizyonumuz doğrultusunda Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’nı desteklemeyi hedefliyoruz.”

Aşağıdaki linke tıklayarak 31 Aralık tarihine kadar başvuru yapabilirsiniz!

https://sustainablegrowthprogram.com/

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.