FutbolGenelSPOR

Genç Yıldız Enis Destan : Bu grupta her şey olabilir!

Altınordu’nun 18 yaşındaki genç yıldızı Enis Destan Avrupa Şampiyonası ile ilgili konuştu. Riva’da bulunan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde soruları yanıtlayan Destan rakipleriyle ilgili ” Güzel bir gruba düştük. Favori diyebileceğimiz bir takım yok. Bu grupta her şey olabilir” sözlerine yer verdi.

Altınordu formasıyla futbolda adını duyuran Enis Destan kulübünün önemli isimler yetiştirdiğine değindi, “Daha güçlü bir şekilde odaklanıyoruz. Cengiz ağabey çıktı, Çağlar ağabey çıktı. Biz de neden olmasın diye sorduk kendimize. Bu yüzden hedefimiz öncelikle Avrupa. Onun için çok çalışıyoruz. İnşallah bir gün Avrupa’da oynayacağız.”

Daha Fazla Göster

Elif Erva Demircioğlu

25 Ekim 2000 Adana doğumluyum, şuan 20 yaşındayım. Lisans eğitimime Çukurova Üniversitesi İletişim Fakültesi / Radyo, Televizyon ve Sinema öğrencisi olarak devam ediyorum. Kendime ait, futbol konulu bir blog sayfam var, aynı zamanda Çukurova Üniversitesine ait Radyo Üniversitede radyo programı metin yazarlığı yapıyorum. Futbol izlemekten, konuşmaktan, analiz etmekten zevk alıyorum. Spor medyacılığı, ileride bulunmak istediğim ve güzel işler başarmayı hedeflediğim bir alan. Aynı zamanda bana ulaşmak için sosyal medya hesaplarımı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.