GenelManşetMarka

Erikli’nin BMW 320i kazandıran kampanyasına yoğun ilgi

Erikli’nin BMW 320i kazandıran kampanyasına yoğun ilgi

Türkiye’nin lider ambalajlı su markası Erikli’nin Mayıs-Ağustos 2020 tarihleri arasında 4 farklı dönem olarak başlattığı kampanyasında ilk ayın sonuna yaklaşırken, tüketicilerin kampanyaya ilgisi yoğun oldu.

Kampanyanın 10 Haziran’da yapılacak ilk dönem çekilişinde 1 kişi BMW 320i, 5 kişi iPhone 11 ve 10 kişi AirPods kazanacak.

Türkiye’nin en sevilen su markası Erikli’nin Mayıs, Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında 4 ayrı dönem olarak gerçekleştirilecek ve toplamda 4 adet BMW 320i, 20 iPhone 11 ya da 40 AirPods’dan birini kazanma şansı sunan kampanyasına, ilk dönem sonunda tüketiciler yoğun ilgi gösterdi.

İlgi odağı olan kampanyanın marka müdürü Emre Tezel kampanya hakkında “10 Haziran’da gerçekleştirilecek ilk dönem çekilişinin sonuçlarını 16 Haziran’da duyuracağız. Tüketicilerimizin kampanyaya katılmaları için kapakları saklayarak, gri kapaklı Erikli sularımızın altından çıkan şifreyi tüm GSM operatörlerinden 4544’e SMS olarak göndermeleri veya mobil uygulamamız üzerinden ya da www.erikli.com.tr internet adresinde yer alan forma istenilen bilgilerini eksiksiz olarak girmeleri gerekiyor. Bir sonraki çekilişlerimiz kampanya dönemlerini takiben 9 Temmuz, 11 Ağustos ve 10 Eylül tarihlerinde Noter huzurunda gerçekleşecek. Kampanyamıza duyulan yoğun ilgiden dolayı mutluluk duyuyoruz” dedi.

Kampanya hakkında detaylı bilgiye Tüketici Deneyim Merkezi’nden ve www.erikli.com.tr websitesinden ulaşılabiliyor.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.