GenelGüncelKariyerManşet

Brezilyalı güzel model ve oyuncu Jessica May, MAG Temmuz sayısı için objektif karşısına geçti.

YENİ DİZİ HEYECANI

“Mutlu olmaya devam etmek için hatalarımla yüzleşmeye çalışıyorum”

“Hayatımın dönüm noktası iş için Çin’e gitmek üzereyken bir hafta sonra Türkiye’ye gelmemle yaşandı”

“Yeni Gelin” dizisi ile üne kavuşan, Brezilyalı güzel model ve oyuncu Jessica May MAG Temmuz sayısı için objektif karşısına geçti. Enerjisi ile kendisine hayran bırakan güzel ve başarılı oyuncu yeni dizisi “Maria ve Mustafa” ‘nın yolculuğunu da MAG okurları ile paylaştı. En sevmediği özelliğinin sakarlığı olduğunu belirten güzel oyuncu, kendinizi eleştirir misiniz sorusuna ise şöyle yanıt verdi: “ İnsan kendisiyle her zaman yüzleşmeli. Yanlış yollar bizi doğru kapılara götürür. Mutlu olmaya devam etmek için hatalarla yüzleşmeye çalışıyorum”

Aşıkken sadık ve fedakar olarak kendini tanımlayan başarılı güzel, hayatının dönüm noktasının Sao Paula’dan iş için Çin’e gitmek üzereyken bir hafta sonra Türkiye’ye gelmesi ile yaşandığını belirtiyor.

Brezilyalı güzel oyuncu Jessica May’in kapak yıldızı olduğu MAG Temmuz ünlülerin tatil rotası özel dosyası, sağlıklı yaşam içeriği, dopdolu içeriği ve yazarları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom’da online olarak okurlarıyla buluşuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı