DÜNYAGenelGüncelManşetMarka

BEYMEN CLUB ERKEKLERE ÖZEL İLK MAĞAZASINI İSTİNYEPARK’TA AÇTI…

BEYMEN CLUB ERKEKLERE ÖZEL İLK MAĞAZASINI İSTİNYEPARK’TA AÇTI...

30 yılı aşkın geçmişiyle Türk moda sektörünün öncü markalarından Beymen Club, büyüyen erkek koleksiyonunu daha geniş bir seçkiyle sunmak amacıyla sadece erkek tasarımlarının yer aldığı ilk mağazasını, 1 Haziran Pazartesi günü İstinyePark AVM’de açtı.

Beymen Grup’un en hızlı büyüyen markalarından Beymen Club’ın yeni konsept mağazası Beymen Club İstinyePark Erkek, hazır giyimden ayakkabıya, çantadan aksesuara farklı ürün kategorilerinde markanın en yeni erkek tasarımlarını modaseverlerle buluşturuyor. Beymen Club İstinyePark Erkek’ın açılışın ardından, İstinyePark’ta uzun yıllardır hizmet veren Beymen Club mağazası ise markanın sadece kadın koleksiyonlarını sunmaya devam edecek.

Beymen Club’ın Türkiye genelindeki 56. mağazası olan Beymen Club İstinyePark Erkek, modern dekorasyonu ve ferah atmosferi ile erkekler için ayrıcalıklı, rahat ve konforlu bir alışveriş deneyimi sunuyor. Mağaza, uzman satış danışmanları ile her gün 12.00-20.00 saatleri arası hizmet veriyor.

Beymen Club’ın hızla büyüyerek grup içindeki payını her yıl arttırmaya devam ettiğini belirten Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı; “2019 yılında 10 yeni mağaza açılışı gerçekleştiren Beymen Club, yılı yüzde 43’lük büyüme ile tamamladı. Geçtiğimiz yıl Beymen cirosu içinde yüzde 13’lük paya ulaşan Beymen Club’ın 2020 yılı içerisinde açılan ikinci mağazası olan Beymen Club İstinyePark Erkek bizim için çok kıymetli. Bu açılış yeni konseptteki ilk mağaza oluşunun yanı sıra pandemi gibi zor bir dönemde bile Beymen Club’ın büyümesini sürdürmesi adına çok özel bir anlam taşıyor. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda erkek koleksiyonlarımızı daha geniş metrekarelerde onların beğenisine sunmak amacıyla hayata geçirdiğimiz yeni konsept mağazamız Beymen Club İstinyePark Erkek, markanın genç ve dinamik yapısını yansıtıyor” dedi.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.