FilmGenelKÜLTÜR SANAT

BENEDİCT CUMBERBATCH WAR MAGİCİAN’IN BAŞROLÜ OLDU

Benedict Cumberbatch, yeni projesiyle ilginç bir hikayenin başrolü oldu. Daha önce Doctor Strange ile kapısını araladığı büyü işlerinden memnun kalmış olacak ki sanatçıyı tekrar bir büyücü olarak izleyeceğiz.

Safety Not Guaranteed, Jurassic World ve The Book of Henry gibi filmlerin yazarı ve yönetmeni olan Colin Trevorrow, David Fisher‘ın aynı isimli kitabından uyarlanan War Magician isimli projenin yönetmen koltuğunda.

Filmin yapımcıları arasında Bob Cooper, Benedict Cumberbatch, Leah Clarke, Adam Ackland, Tony Eldridge ve Richard Saperstein’in yanı sıra, aynı zamanda Trevorrow da yer alacak. 2015 yılında Benedict Cumberbatch’in başrolünde yer alacağı duyurulan filmin, o zamandan beri boş kalan yönetmen koltuğu böylece doldurulmuş oldu.

Nicholas Mariani’nin kitaptan senaryolaştıracağı War Magician, İngiliz Ordusu’nda gönüllü olarak bulunan sihirbaz Jasper Maskelyne‘nin hikayesini anlatıyor. Cumberbatch’in Maskelyne’i canlandıracağı filmde, 30’lu ve 40’lı yıllarda sihirbazlık yapan Maskelyne’in İkinci Dünya Savaşı’nda kurduğu, Avrupa’dan, Orta Doğu’dan ve Afrika’dan sihirbazlarla kurduğu uluslararası yapıdaki “The Magic Gang” isimli grubun Nazi güçlerine karşı verilen savaş içerisindeki mücadelesi anlatılacak.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici uygulamanızı kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyiniz.